سوالات اطلاعاتی

سوالات متداول

کاربرد مش فایبرگلاس چیست؟

مش فایبرگلاس تقویت کننده برای استفاده در ساخت و ساز ساختمان، عمدتاً برای تقویت بتن، سیمان، کفپوش، رندرینگ، پوشش درزهای دیوار خشک، ترک ها و سوراخ ها در دیوارهای خشک، گچ تخته، گچ کاری و سطوح دیگر ایده آل است. استفاده می شود

برای خرید توری فایبرگلاس چه نکاتی را باید در نظر بگیریم؟

برای خرید این محصول به میزان مقاومت قلیایی، میزان استحکام کششی، برند سازنده، کیفیت سازه و فرآیند تولید توجه کنید. در این صورت می توانید مش فایبرگلاس را با اطمینان بهتری انتخاب کنید.

چگونه می توانم یک کالا را برگردانم؟

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

مش فایبر گلاس چقدر دوام دارد؟

در ساختار این محصول از الیاف رزین و شیشه استفاده شده است. هر کدام از این مواد عمر طولانی دارند. مش فایبر گلاس در برابر مواد شیمیایی و شرایط محیطی مضر بسیار مقاوم است. در نتیجه این محصول فرسوده نمی شود و خصوصیات فیزیکی و مکانیکی آن برای سالیان متمادی حفظ می شود.

چگونه مش فایبرگلاس را اجرا کنیم؟

در برخی موارد از این محصول به عنوان لایه زیرین استفاده می شود که در این صورت باید مش فایبرگلاس را روی سطح کار قرار داد سپس عایق مورد نظر را روی آن اعمال کرد. از این محصول به عنوان لایه میانی نیز استفاده می شود که در این صورت باید ابتدا لایه اول عایق را اجرا کرد و پس از خشک شدن لایه اول می توان مش فایبرگلاس را روی سطح قرار داد سپس لایه دوم را اجرا کرد.

اطلاعات در مورد ما

برای هر گونه سوال با ما تماس بگیرید